fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Нове масштабне підприємство запускається у Вінниці

Державний концерн "Укроборонпром" заснував нове підприємство – ДП "Електричні системи" – це 10 мільйонів євро інвестицій, майже 2 тисячі нових робочих місць

та ринкові умови оплати праці. Американська компанія Delphi Corporation стала партнером цього виробничого проекту та вже розмістила перше замовлення. Відповідну Угоду підписали в.о. директора "Електричних систем" Олександр Тищенко та представник компанії Delphi, виконавчий керівник її європейського підрозділу, Луїш Фіґуейредо.

Подія відбулась 12 липня за участю Генерального директора "Укроборонпрому" Романа Романова, аташе з питань торгівлі США Мішель Сміт та Голови Вінницької ОДА Валерія Коровія в стінах Концерну.

"Концерн системно посилює промисловий потенціал України, інвестує в його розвиток та створює нові робочі місця. ДП "Електричні системи" засновується за всіма міжнародними стандартами в партнерстві з американською компанією Delphi Corporation. Наші цілі – ефективне використання наявних виробничих майданчиків України, робота для вітчизняних фахівців та генерація внутрішнього валового продукту", – прокоментував створення нового підприємства Роман Романов.

 Виконувач обов’язків керівника "Електричних систем" Олександр Тищенко повідомив, що підприємство згенерує 500 робочих місць вже цього року, а до кінця 2018 – майже 2 тисячі. "Ми пропонуємо гідну заробітну плату – оплата вакантних посад стартує від 7,1 тисяч гривень на місяць, залучаємо, перш за все молодих спеціалістів, нарощуємо промисловий потенціал регіону" – зауважив він.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зауважив оперативність прийняття рішень з обох сторін, що залучені до реалізації такого масштабного проекту. "Це самий грандіозний проект Вінничині та я впевнений в його успішності" – підсумував він.

Американська компанія Delphi вже має успішний досвід співпраці з "Укроборонпромом". Вже багато років поспіль ДП "ВО "Карпати", що в складі Концерну, успішно виготовляє на її замовлення електрокабельну продукцію для автомобілів. Підприємство атестоване за міжнародною системою якості ISO 9001:2000, а неухильне дотримання цілей у сфері якості було сертифіковано й за міжнародною системою якості ISO TS 16949.

Представник Delphi Corporation Луїш Фіґуейредо подякував команді Державного концерну "Укроборонпром" за виконану роботу та зауважив, що сьогоднішні підписи дали початок багаторічній співпраці американської компанії з ДП "Електричні системи".

 

"Сполучені Штати находять Україну відкритою до співпраці та кооперації в багатьох сферах. Сьогоднішня Угода стала прикладом успішної реалізації таких можливостей – в майбутньому нові проекти можуть бути реалізовані й в оборонній сфері" – зауважила аташе з питань торгівлі США пані Мішель Сміт.  

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"