fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Історія успіху Максима Рязанцева, начальника дільниці нарізки ДП «Електричні системи»

 sayt ryazantsev

  • Родом я з містечка Бар. Та вже близько восьми років живу у Вінниці.
  • Навчався у Барському-автомобільному технікумі, згодом у Вінницькому національному аграрному університеті за спеціальністю інженер-конструктор.
  • Про наше підприємство дізнався з інтернету, коли працював на схожому заводі у Львові. Одразу ж приїхав до Вінниці, прийшов на прохідну 45 заводу і став у чергу на співбесіду. Першою моєю роботою на заводі була посада в’язальника схемних джгутів, шнурів та кабелів. Одразу ж після працевлаштування поїхав на стажування до Івано-Франківська.
  • Колектив, який мене оточував, завжди ставився до мене з розумінням та привітністю. Згодом були неодноразові відрядження до Румунії. Наразі, крім трудових відносин між колегами, в колективі присутня дружня атмосфера, адже більшість працівників та спеціалістів – молоді люди, які реалізовують себе як інженери, керівники та спеціалісти різного профілю.
  • На даний момент перебуваю на посаді начальника дільниці нарізки. Проте насичений графік та велика відповідальність не заважає мені розвиватися різносторонньою особистістю. Доказом того є видання збірки моїх власних поезій. Надалі не збираюся зупинятися – попереду також багато творчих планів.
  • Я бажаю всім бути сміливими, не боятись робити перші кроки та йти до своїх цілей.

PS.: Максим Рязанцев є активним учасником різноманітних конкурсів та заходів, які проводяться на підприємстві. Крім цього, чоловік змайстрував власними руками дерев’яну емблему ДП «Електричні системи», яка прикрашала цьогорічну новорічну ялинку у нас на підприємстві.

Ми бажаємо Максиму досягти успіху на професійній ниві та сумлінно виконувати покладені на нього обов’язки! Бажаємо також гарного настрою та творчого натхнення для реалізації усіх планів та задумів!

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"