fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

На ДП «Електричні системи» розширюють серійне виробництво комплектуючих для автомобілів Mercedes-Benz преміум класу

sayt s class

Державне підприємство «Електричні системи» започатковане у 2017 році, та вже стало потужною виробничою платформою Вінницького регіону. Завод входить до складу ДК «Укроборонпром» та співпрацює з міжнародною корпорацією APTIV PLC. На виробничих лініях підприємства успішно виготовляється електрокабельна продукція до автомобілів Mercedes-Benz: A-class, E-class та S-class. Сьогодні завод забезпечує роботою 1650 жителів Вінниці та Вінницької області.

З початку липня 2020 року на ДП «Електричні системи» розширили проєкт серійного виготовлення електрокабельної продукції для автомобілів Mercedes-Benz S-class. Впровадження даного виробництва розпочалося ще у березні 2019 року із прототипного виготовлення автокомплектуючих. За півтора року проєкт пройшов декілька фаз його реалізації.
Сьогодні на лініях S-class працює 240 в’язальників схемних джгутів, які щодня виготовляють майже 4000 шт. електрокабельної продукції. За специфікою виробництва проєкт S-class схожий до тих, які вже функціонують на підприємстві. Усі в’язальники на лініях S-class працюють за позмінним графіком роботи в одну або дві зміни.
Очікується, що в грудні 2020 року концерн Daimler AG (виробник автомобілів Mercedes-Benz) перейде на максимальні потужності, що загалом дозволить збільшити кількість робочих місць на лініях Mercedes-Benz S-class до 450 осіб. При збільшенні замовлення на автокомплектуючі, виробництво на проєкті здійснюватиметься в три зміни. В цілому, за рахунок розширення виробництва Mercedes-Benz S-class, обсяги виготовлення продукції на ДП "Електричні системи» зростуть майже на 15%.
Тож бачимо, що подібні міжнародні автомотів проєкти позитивно впливають на економіку нашої країни: промисловість України розвивається та працює, підприємства сплачують в казну держави податки, а професійні компетенції працівників, зайнятих на таких підприємствах, підвищуються.
dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"