fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Обрали кращі роботи конкурсу карикатури, який пройшов на ДП "Електричні системи"

sayt karykatura 4

?Вже завершився конкурс карикатури на ДП «Електричні системи» і переможці отримали свої призи: подарункові сертифікати у мережеві магазини Вінниці та дипломи переможців.
? Вітаємо наших талановитих та креативних працівників!
А тепер давайте ближче познайомимось з переможцями.

sayt karykatura 2
?1️⃣-ше місце. Найбільше голосів отримала карикатура Любомира Вершинина - 105 лайків.
Любимир працює комірником на складі. Хлопець активно приймає участь у різноманітних конкурсах нашого підприємства. Любомир дуже творча особистість: має власний ютуб канал «Любомир Вершинін», на якому ділиться ріноманітними відео про свої хоббі. Також Любомир проводить велопікніки та підтримує скейтспорт серед молоді.

sayt karykatura 3

?2️⃣-ге місце – карикатура Павла Горбатюка - 69 лайків. Павло працює провідним інженером інженерно-технічного відділу. Також чоловік професійно займається екстремальним велоспортом та виступає на різноманітних велоконкурсах. Два роки тому Павло представляв ДП «Електричні системи» на веломарафоні у Вінниці.

sayt karykatura 1

?3️⃣-тє місце – карикатура Ірини Нагнатової - 65 лайків. Ірина працює оператором верстатів з програмним керуванням 2 розряду на дільниці нарізки. Ірина намалювала нам чотири карикатури, на яких зобразила майже усі виробничі професії заводу. Жінка за освітою художник, у вільний від роботи час малює акрилом на склі та робить аквагрим.
?Тож на нашому підприємстві ще дуже багато талановитих людей. І всі ми – велика і дружня команда.
Скоро в групі поділимось кращими карикатурами конкурсу. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у facebook. Гарного всім дня! ?

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"