?" />
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

На заводі ДП «Електричні системи» знімали відеоролик про місто Вінниця

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f3a5.png");">?

На заводі ДП «Електричні системи» знімали відеоролик про місто Вінниця в рамках проекту «Програми сприяння залученню інвестицій у Вінницьку міську ОТГ на 2018-2020». https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f3a5.png");">?//static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png");

Це свідчить про те, що наш завод – це наглядний приклад як в Україні можна розвивати бізнес та створювати робочі місця для українців. 
Наша історія розпочалася у липні 2017. За два роки підприємство забезпечило роботою майже 1800 працівників та виготовило близько 8 мільйонів джгутів для автомобілів Mercedes. 
Нам є чим хвалитись. На зводі ДПЕС створені гарні умови праці, у цехах організовано кондиціонування та гарне освітлення. Всі працівники заводу мають повний соціальний пакет, усі трудові гарантії та стабільну зарплату. А ще, більша частина працівників заводу – жителі прилеглих до Вінниці районів. Завод організував комфортабельні автобуси для доставки працівників на роботу та додому. Також на заводі працює цілодобові медпункт та столова. Щомісяця підприємство проводить спортивні заходи для працівників заводу та різноманітні конкурси, участь у яких приймають цілими родинами. Ми створили хороший мікроклімат в колективі, в результаті якого працівники запрошують на завод своїх рідних та друзів.
Нам вдалося реалізувати масштабний проект з виробництва електрокабельної продукції до іномарок та забезпечити працівників усіма соціально-побутовими пільгами. І ми постійно рухаємося вперед. Наразі ДПЕС готується до відкриття нового проекту Mercedes S-class та набирає нових працівників на роботу. 
Хто знає, може саме приклад нашого заводу дозволить залучити нового інвестора до міста Вінниці та створити нові робочі місця для вінничан та жителів області. 
Тож слідкуйте за новинами на сторінці у facebook і ми обов’язково поділимось з Вами новим відеороликом за участю ДПЕС. https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png");">?

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2021 SE "Electric Systems"