fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Навчання кращих працівників "Електричних систем" в Синніколау-Маре на заводі Aptiv

 


Кращі працівники ДП «Електричні системи» поїхали на навчання до румунського заводу Aptiv, який знаходиться у місті Синніколау-Маре.

На навчання, яке триватиме три тижні, відрядили 15 співробітників: 11 в’язальників, інженер-технолог, інженер з якості, тренер та начальник зміни. Вони вивчають специфіку виготовлення джгутів S-класу до автомобілів Mercedes. Наразі «Електричні системи» виготовляють кабельну продукцію до Е-класу та А-класу.

elektrychni systemy Rumuniya 4

«Півроку тому ми розпочали підготовку цеху до виробництва джгутів S-класу: реконструювали третю чергу виробництва, підключили електрику, систему стисненого повітря, обладнали офіси та роздягальні», – зазначив директор ДП «Електричні системи» Олександр Тіщенко.

«Як тільки практика в Румунії завершиться, можна буде розпочати трансфер обладнання. Зараз активно набираємо нових працівників для цієї роботи», – розповіла заступник начальника Відділу по роботі з персоналом Анжела Шимчук.

Після навчання українських працівників, проект S-класу повністю переїде із румунського заводу Aptiv на українські «Електричні системи». Спочатку на лінії буде працювати 25 людей, а до кінця року планується збільшити кількість працюючих на цій лінії до 180.


elektrychni systemy Rumuniya 2

 

Кореспондент dpes.com.ua поспілкувався із начальником зміни S-класу Артем Посошков, який працює на заводі з грудня 2017 року, та зараз перебуває в Синніколау-Маре.

«Це вже не перша моя практика, подібна була в Івано-Франківському рік тому під час навчання на посаду бригадира дільниці нарізки», – розказує нам Артем.

«Синніколау-Маре – місто маленьке, але дуже гарне, все під боком: і супермаркети, і аптеки, і місця для проведення дозвілля», – говорить чоловік.

Працівники «Електричних систем» у відрядженні лише декілька днів і вже запланували кілька екскурсій по визначних місцях Румунії.

Також поділився з нами Артем деталями, яка відмінність між лінією S-класу та тими, що вже функціонують на підприємстві ДПЕС: «S-клас відрізняється тим, що практично на всіх лініях відсутній конвеєр, вони мають стаціонарні дошки для виходу джгутів», – каже працівник.

Також Артем був приємно вражений гостинністю румун: «Зустріли на найвищому рівні, всі працівники привітні, намагаються нас навчити усіх нюансів виробництва», – ділиться враженнями чоловік.

Живуть робітники «Електричних систем» в готелі з одномісними номерами. У вартість входить сніданок за типом «Шведський стіл». Номера охайні та гарні. Обідають у столовій заводу.

«Столова дуже велика, широкий вибір страв, продуктів, навіть цигарки та фрукти продають», – розказує Артем.

Тож ми надіємось на те, що працівники «Електричних систем» в повній мірі пройдуть практику на заводі Aptiv, і вже найближчим часом проект S-класу з виробництва джгутів до автомобілів Merсedes переїде до Вінниці.

elektrychni systemy Rumuniya 5

На замітку! Синніколау-Маре (Sânnicolau Mare) – місто у повіті Тіміш у Румунії. Місто розташоване на відстані 464 км на північний захід від Бухареста, 58 км на північний захід від Тімішоари.

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"