fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

ДП Електричні системи – територія щасливих людей

Наше підприємство – територія щасливих людей.

Ми намагаємося жити і працювати так, аби кожен співробітник почувався часточкою колективу, де люди мають спільні цінності та інтереси. Тут місце нормальним загальнолюдським цінностям. Тут народжуються дружба і кохання. Нещодавно побралися працівники ДП «Електричні системи» Марія Кравець та Олег Верзун.

«Познайомились ми на новорічному корпоративі, що вперше організовувало наше тоді ще новостворене підприємство, - каже Олег. – Марія мені одразу сподобалась. Красива, розумна, з гарним почуттям гумору. Ми танцювали разом, спілкувались. Швидко сплинув час. Вже наступного дня я хотів запросити Машу на побачення, але не взяв номеру її мобільного…»

Олег зрозумів, що зустрів справжнього друга, людину, яку побачив своїм серцем. Тому почав шукати зустрічі з нею. Марія працює в медичному пункті підприємства, і має графік із нічними змінами.

«Я навіть не підозрювала, що Олег мене розшукує, - усміхається Марійка. – Але я теж звернула на Олега увагу. Мене підкорило те, що у спілкуванні зі мною він був природнім, спокійним, делікатним. Ці риси притаманні справжнім чоловікам. На виробництві Олег є майстром виробничого навчання – я думаю, що абикому не довірили таку відповідальну місію».

Так, на взаємній довірі та любові, народжувались стосунки цієї молодої пари. Молодята дуже раді, що знайшли один одного. Кажуть, що корпоративні заходи впливають на теплі стосунки в колективі. Це не тільки чудова нагода відпочити та отримати заряд позитивної енергії, а й можливість пізнати краще своїх колег, поспілкуватися з ними у неформальній обстановці.

До речі, того ж дня, коли молодята взяли шлюб, в родині Марійки була подвійна радість – того ж дня одружувався її рідний брат. Зичимо цим родинам зберегти свої секрети кохання на довгі роки і передати їх наступним поколінням.

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"