fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

ДОНЬКА НАШОГО БУХГАЛТЕРА ОТРИМАЛА ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ «МІНІ МІС ВІННИЦЯ»

Донька нашого бухгалтера отримала Гран-прі конкурсу «Міні Міс Вінниця»

Красуня відвідала «Електричні системи» і порадувала нас фотосесією.

Абсолютною переможницею цьогорічного конкурсу «Міні Міс та Міні Модель Вінниця» стала 11-річна Єлизавета Павленко, учениця 6 класу. Конкурс, що відбувся, був унікальним. Вперше за усю історію конкурсу переможницю було обрано одноголосним рішенням журі. Крім того, прихильниками юної принцеси одночасно стало і професійне журі, і глядацька аудиторія, що голосувала в Інтернеті.

3

Ліза, чи почуваєшся ти королевою?

Я відчуваю величезну відповідальність. Корона й справді важка, тому потрібно нести її достойно.

Як ти розумієш поняття «зіркова хвороба»?

Я розумію, що часто після отримання титулів люди змінюються, зазнаються. Думаю, потрібно мати стрижень. У мене зазнаватись часу немає. Справді, просто ніколи! Я дуже багато працюю над собою, ходжу на танці, займаюсь англійською. Планую всерйоз зайнятись малюванням.

4

- Хто є твоїм наставником?

- Найголовніша моя натхненниця – мама. Вона з чотирьох років віддала мене на танці до танцювальної студії «Art Fusion», де я до цих пір займаюсь хіп-хопом. В цій студії не просто танцюють, тут панує дружня атмосфера, тут живуть нашим життям. Танцювальною постановкою для конкурсу займались мої керівники міжнародного класу – керівник та тренер студії Олександра Аманова та Анастасія Шевчук. Тренери в нашій студії – це викладачі, наставники, просто друзі. Вони вболівають за кожного з нас усім серцем. До речі, це один з головних факторів моєї перемоги.

5

Чи плануєш пов’язувати своє життя з модельною справою?

Коли маму представники журі запитали, скільки я років вже ходжу по подіуму, вона відповіла: «Нуль!». Так, я справді не відвідувала модельні агенції жодного разу. Тепер, коли я отримала перемогу, мені треба працювати над собою, репетирувати ходу і пізнавати світ модельного бізнесу зсередини. Я ще не визначилась зі своєю професією. Але я не думаю, що хотіла б пов’язувати назавжди своє життя з подіумом. Моя мама має дві професії – творчу і економічну. Міс Україна-Всесвіт Олександра Ніколаєнко теж бізнес-вумен. Українські жінки не просто красиві, вони дуже розумні.

6

Які стосунки були між конкурсантками, чи хотіла б ти щось покращити?

Я знаю, що часто на конкурсах говорять про нечесну конкуренцію. У нас усе було прекрасно, всі були дружніми, відпрацювали на усі сто! Я раніше в таких конкурсах не брала участі, не знаю, як би я то усе пережила в молодшому віці. Зараз мені 11 років, до своїх власних успіхів я йду поступово, багато працюю, дослухаюсь до порад наставників. Перемогу треба здобути, заслужити.

1

Ти їдеш до Відня. Що робитимеш там?

Це в якості подарунку після конкурсу. Заодно і працюватиму трохи – фотосесії, дефіле. Отримала багато подарунків, дякую усім!

7

Які в тебе плани на майбутнє?

Приділити увагу навчанню і готуватись до конкурсу «Міні Міс Україна», що проходитиме в червні наступного року.

2

Ліза мала свій виступ під номером 8, а 8 – це знак нескінченності. Зичимо нашій зірочці нових нескінченних перемог, здоров’я, надійних друзів та почуватися щасливою!

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"