fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

На підприємстві організували подарункові пакунки для «наших» першокласників. Передали їх через батьків, що працюють у нас

На підприємстві організували подарункові пакунки для «наших» першокласників. Передали їх через батьків, що працюють у нас

Закінчується літо, на порозі батьківські турботи перед святом Першого дзвоника. Державне підприємство «Електричні системи» започаткувало добру традицію – дарувати пакунки першокласникам – діткам наших працівників.

«Це – перша річниця нашого підприємства. І подарунки ми даруємо вперше. Але нам би хотілось, щоб це стало доброю традицією для нас усіх. Мені як багатодітному батькові (у Володимира четверо дітей, - прим.) добре зрозумілі ці турботи, адже перед Першим вересня шкільне приладдя завжди є доречним», - каже завідувач складом Володимир Радченко.

Організовуючи пакунки, ми намагались врахувати усі потреби першачків. Тут і зошити в косу лінійку, і папки, куди дітки складатимуть усі зошити. А точити олівчики наші дітки будуть акуратно, бо матимуть стругачки закритого типу. У своїх нових альбомах дітки розмальовуватимуть гуашшю, фломастерами та олівцями свій власний дитячий світ усіма кольорами веселки. Дякуємо за підтримку директору ДП «Електричні системи» Олександру Тіщенко та завідувачу складом Володимиру Радченко, що стали ініціаторами організації подарункових наборів.

«Цьогоріч до першого класу йдуть 83 юних першокласники, батьки яких працюють на «Електричних системах». І це не лише дітки наших працівників з Вінниці. Ми передавали дарунки через батьків-працівників діткам з районів. Як на мене, ці подарунки для діток із сільських шкіл особливо стануть у нагоді. Принаймні, батькам не треба буде перейматися проблемою, як дістатися до міста, щоб купити дітям шкільні канцтовари за оптовими цінами», - говорить заступник керівника відділу по роботі з персоналом Анжела Шимчук.

Особливо раділи подарункам татусі, адже їм як главам родини це неабияка економія сімейного бюджету. Дякуючи турботам підприємства, вони можуть зекономлені кошти витратити на дитячі розваги.

«Це – діти наших працівників, значить – це наші дітки, яких ми маємо оточити турботою. Пізнання шкільного світу – це нова сторінка їхнього життя. Дитинство, попри усі проблеми дорослих, має бути щасливим. Діти мають бути успішними. І тоді в майбутньому на світовій арені нашу Україну представлятимуть нові винахідники, вчені та промисловці. Ніхто не їхатиме у далечінь, а будуватиме свою Україну вдома», - говорить директор ДП «Електричні системи» Олександр Тіщенко.

Щиро зичимо усім діткам та їхнім батькам здоров’я, миру, витримки та успіхів в подальшому навчанні!

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"