fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Граємо в шахи

Директор інституту експериментальної психології в Парижі Анрі Біне, що вперше використав шахи для наукових досліджень

, стверджував: «Якби можна було б зазирнути в голову шахіста, ми побачили б там цілий світ почуттів, образів, ідей, емоцій та пристрастей, в порівнянні з якими всі описи – лише грубі схеми». Так, шахи - гра стратегічна й елегантна. Власне, все, як у житті.

Запроваджуючи шаховий турнір на нашому підприємстві, ми й справді очікували знайти людей, які мають особливу пристрасть до цієї гри. Бажаючих було вдосталь. Усі вони взяли участь у турнірі, в фінальному турі трійка лідерів зіграла між собою за круговою системою.

За результатами гри І місце – Олександр Вишневський (дільниця нарізки), ІІ місце – Андрій Бондар (зона Lead Prep.), ІІІ місце – Олександр Самоєдов.

Усі три переможці - заповзяті шахісти. В турнірі брали активну участь, незважаючи на те, що всі троє на гральному тижні працювали в нічну (!) зміну.

Олександр Самоєдов, володар ІІІ місця, закінчив Жмеринський залізничний технікум, брав участь в шаховій командній грі за свій навчальний заклад. Каже, що почав грати ще в дитинстві. В п’ятому класі вперше поїхав на змагання у Шаргород і виграв.

Андрія Бондаря (ІІ місце) навчив грати у шахи 15-річний хлопець. «Він навчив мене основним принципам гри в шахи, і з часом, відверто кажучи, мене це зачепило: як же так, що я постійно програю йому, - говорить пан Андрій. – Я почав розбирати шахові задачі, до моїх рук потрапила підшивка «Шахматы в СССР», я всю її досконально вивчив і розібрав усі задачі. З тих пір той хлопець жодного разу у мене не виграв». Андрій постійно грає в цю інтелектуальну гру он-лайн. Стверджує, що шахи навчили його ніколи не здаватись, будь-що йти вперед і вигравати.

Переможця і володаря І місця Олександра Вишнівського у шахи навчив грати батько. Свого часу хлопець грав за рідну вінницьку школу № 33. Каже, що йому до вподоби блискавичні шахи. На сьогоднішні день Олександр періодично грає з тестем, який в тому ас, грає всліпу, тримаючи в пам’яті комбінації. «Шахи – інтелектуальна гра, яка покращує концентрацію уваги й емоційний стан», - констатував переможець. - Шахи – найкращий метод, щоб тренувати розум і кмітливість. Люблю пограти в приємному товаристві».

Усі три переможці отримали подарункові сертифікати «Сільпо», ІІІ премія – на 200 гривень, ІІ – на 330, І – на 500.

Вітаємо усіх переможців! Щиро зичимо нових перемог та успіхів в роботі!

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"