fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Інженери ДП «Електричні системи» мали виробниче відрядження до Румунії

Інженери ДП «Електричні системи» мали виробниче відрядження до Румунії

Пройти курс підвищення рівня кваліфікації інженерів запросили до міста Санніколау Маре, де розташований завод компанії

Сергій Бойленков: «Саме містечко, де розташоване виробництво, невеличке. Заводу 20 років, працюють близько півтори тисячі осіб. Я як інженер мав можливості сконцентруватись на практичних властивостях виробництва. Завод, який має 20-річну історію, може поділитись найкращим спектром інноваційних рішень. Я спостерігав, що для цього виробництва кожен джгут – це окреме дітище. Тут виготовляють індивідуальні джгути під кожного клієнта, під кожну машину».

У відрядження до Румунії їздили четверо інженерів з ДП «Електричні системи» - Іван Кононов, Ольга Марусич, Сергій Бойленков та Алла Ковальчук. Мета робочої поїздки - навчальний тренінг по виготовленню джгутів для автомобілів Мерседес S-класу.

«Нами опікувались щохвилини, консультували та відповідали на усі запитання. Ми мали змогу побачити європейське виробництво зсередини. Радіємо, що мали можливість спостерігати, як живе цей великий єдиний промисловий організм. Нашу увагу привернуло багато речей: як тут зберігають вірність традиціям, як націлюються на якісний результат, як впроваджують новітні розробки. На заводі працює велика кількість жінок-інженерів. Причому, наприклад, інженер, що має дворічний досвід роботи на підприємстві, вважається «новеньким». Досвід тут напрацьовується роками», - говорить Ольга Марусич. 

Вінницькі колеги спілкувались з румунськими англійською мовою, вивчали принцип обладнання конвеєра та інструкції, ловили кожне слово, намагались докорінно розібратись в усіх деталях.

«Я як інженер з прорахунку ризиків мав можливість перебувати на двох румунських заводах –  Санніколау Маре та Інео, - говорить Іван Кононов. – У наших зарубіжних колег напрацьовано презентації, якими вони охоче ділилися з нами. В кожній презентації є те, на що слід звернути увагу – інженерні зміни та помилки на виробництві. На виробництвах в Румунії створюють власні менеджер-проекти для інженерів з прорахунку ризиків. Зокрема, зараз підготовлено менеджер-проект для Сербії, де має відкриватися новий завод APTIV

Професійна складова відрядження була органічно доповнена культурно-екскурсійним блоком. Наші інженери побували в середньовічному місті Тімішоара, яке за розмірами посідає третє місце в країні, їли румунських смаколиків, ознайомились з принадами зеленого туризму.

Але найголовніше, що оцінили наші молоді колеги, - румунську гостинність, дружелюбність, професіоналізм та бажання допомагати в усьому. Така відкритість до співпраці надає фахівцям ДП «Електричні системи» більше можливостей опанувати нові процеси в стислі строки.

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"