fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Офіс єднається з виробництвом

Офіс єднається з виробництвом

«Електричні системи» розпочали добру традицію проведення спільних заходів. Зокрема робочої суботи, 23 червня, працівники офісу на один день стали в’язальниками та операторами нарізки.

Цього дня працівники виробництва стали наставниками для офіс-менеджерів. Вони навчали і показували основам роботи на лінії. Пізнати виробничу професію для працівників офісу – гарний досвід, оскільки це можливість стати частиною виробничого процесу від «а» до «я».

«У такий спосіб ми намагаємось розвивати корпоративну культуру, формувати в колективі доброзичливу атмосферу, - говорить головний інженер ДП «Електричні системи» Ігор Слободяник. – Вважаю, що це гарна можливість для людей з виробництва стати наставниками, показати та навчити, надати можливість офісним працівникам на дотик відчути, що і як виготовляє наше підприємство».

Віримо, що командна співпраця всіх працівників підприємства об’єднає людей, підвищить ефективність виробництва, стимулюватиме працівників до досягнення нових щаблів професійного росту. Спільна справа - для всіх!

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"