fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

«Електричні системи» – пліч-о-пліч з чемпіонами

Ми розпочинаємо нову рубрику, яка розповідатиме про наших співробітників, що не лише відповідальні у своїй праці, а й мають улюблені захоплення. 


Вже десятий рік поспіль 26 травня в рамках щорічної акції "Велодень" у Вінниці проходить масовий заїзд велосипедистів. ДП «Електричні системи» як молоде підприємство цьогоріч представляв інженер Павло Горбатюк, який захоплюється велоспортом ще з дитинства.


«Як усі хлопчаки, я катався на велосипеді по трасах, потім захотів значно більшого. Під час навчання у технікумі придбав свого першого гірського велосипеда, - розповідає Павло. – У вільний від навчання час працював на СТО, відкладав кожну копійку, щоб купити собі гірського велосипеда. Ми з товаришами організовували «покатушки» на дальні дистанції, їздили Вінниччиною, досліджували мальовничу природу нашого краю».


Під час навчання в Аграрному університеті, Павло не полишив свого захоплення, навпаки, удосконалював свою майстерність. З часом зрозумів, що бажає від свого захоплення більшого, і його пристрасть – екстремальні види велосипедного спорту.


Під час літніх університетських канікул в 2010 році Павло їде до США за програмою Work&Travel. Працює там і збирає кошти на новий, більш вдосконалений велосипед. З літака виходив з думкою про нового велосипеда вищого класу. Усі зароблені за океаном кошти вклав у свою мрію – придбав велосипед для агресивних видів велоспорту.


В житті Павла було багато різних моментів. Сталося й так, що доводилось йому міняти свого двоколісного друга. Але теперішній велосипед для нього – еталон досконалості, по збирав його власноруч, замовляючи деталі з усього світу. З ним і вийшов на Велодень від «Електричних систем». «Велодень – це прекрасна нагода привернути увагу водіїв до велосипедистів, які є також учасниками дорожнього руху, - зазначає Павло. – Також ми популяризуємо велосипедний спорт, а з ним – і здоровий спосіб життя. До слова сказати, у Вінниці як в одному з небагатьох міст України створено багато велодоріжок, і це означає, що у нас дбають про безпеку усіх учасників дорожнього руху». 


Хобі Павла, як і його велошляхи, щороку стає досконалішим. Минуло сім років з того часу, як він з друзями-однодумцями збудував екстремальну трасу «Змійка» у Центральному парку Вінниці.


Павло Горбатюк – не лише переможець багатьох змагань у спорті, нещодавно він отримав підвищення по посаді в Інженерно-технічному відділі –з посади техніка-технолога його переведено на посаду інженера.
ДП «Електричні системи» зичить Павлу відкривати нові шляхи до своїх перемог і в праці, і в повсякденному житті!


Якщо ви маєте бажання стати героєм рубрики «Наші захоплення», відправляйте свої розповіді та фото за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"