fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

Працювати безпечно – наш обов’язок!

ДП «Електричні системи» долучилось до святкування Всесвітнього дня охорони праці, який цього року проходив під девізом «Захищене і здорове покоління».

За даними Державної служби України з питань праці, протягом 2017 року на виробництвах України сталося 366 нещасних випадки виробничого травматизму, в 2016 – їх було 400. У Держпраці відзначають, що в результаті перевірок у 2017 році було виявлено 37 461 порушення, з яких усунули 91% – 34 102 порушення. У відомстві зазначили, що в 2016 році цей показник склав 80% (45 433 порушення, з них усунуто 36 302).

«Ми – державне підприємство новітньої України, і тому привносимо європейські цінності в наше життя,  - говорить директор ДП «Електричні системи» Олександр Тіщенко. – Це означає, що ми маємо забезпечити гідні та безпечні умови праці для наших працівників. Уряд визначив Цілі сталого розвитку до 2030 року, серед яких гідна праця та економічне зростання. Наше підприємство як один з провідних працедавців регіону підтверджує державну стратегію реальними діями. Ми відповідаємо за життя і здоров’я кожного працівника, що знаходиться на території нашого підприємства. Для нас персональна безпека працівників не може бути менш важливою за результати роботи. Тому на підприємстві розроблено та введено в дію 43 інструкції з охорони праці для всіх робітничих професій, регулярно проводяться інструктажі керівників підрозділів та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці наших працівників. Ідучи в ногу з часом, ми впроваджуємо на виробництві прогресивні технології, досягнення науки й техніки, засоби механізації й автоматизації при монтажі системи пожежної сигналізації та пожежогасіння, створюється власна система вентиляції та кондиціонування, введена в дію модульна котельня. Це прогресивні кроки, які ми вдосконалюємо щодня, адже головна цінність для нас – людина. Саме тому ми започаткували конкурс з нагоди Всесвітнього дня охорони праці з заохочувальною матеріальною допомогою. Для нас надзвичайно важливо, аби наші працівники відчували себе захищеними в праці».

ДП «Електричні системи» організувало Тиждень охорони праці. Навчання та перевірку знань з питань охорони праці пройшли більше 1000 робітників.

Спеціально обрана фахова комісія розглядала роботу усіх відділів підприємства в галузі охорони праці за важливими критеріями, як-то проведення інструктажів, забезпечення належних умов праці, що попереджають травматизм; ведення документації з питань охорони праці і ін. За результатами Огляду-конкурсу підприємство отримало трьох переможців:

  • І місце – колектив ремонтної дільниці (начальник дільниці Гавронський В.М.)
  • ІІ місце – колектив відділу якості (начальник відділу – Липка-Загребельна Н.Ю.)
  • ІІІ місце – колектив дільниці нарізки (начальник дільниці – Шипук О.С.)

Валентин Нечко, начальник відділу охорони праці, навколишнього середовища, пожежної безпеки та цивільного захисту: «Культура охорони праці починається з персональної відповідальності кожного керівника. Якщо трудова і робоча дисципліна в належному стані, а увага охороні праці приділяється не за залишковим принципом, то на підприємстві не виникатимуть загрози, пов’язані з професійною діяльністю людей».

Начальник відділу з профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Вінницького відділення Управління ВД ФСС України у Вінницькій області Ігор Дем’яненко, присутній на нагородженні, зазначив, що ДП «Електричні системи» може пишатися власними напрацюваннями в галузі охорони праці, де проводиться оперативний контроль за умовами праці кожного працівника.

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"