fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

«Електричні системи» на «Днях кар’єри ЄС»

17 квітня 2018 року на базі Інформаційного центру ЄС при Донецькому національному університеті імені Василя Стуса та за підтримки Представництва ЄС в Україні відбувся «День кар’єри».

Інформаційна довідка. У заході взяли участь представники програми Erasmus+, Бюро Програм Європейської Комісії «Креативна Європа», Європейської Ради аспірантів та молодих вчених, Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, науковці ДонНУ імені Василя Стуса та представники компаній-працедавців та громадських організацій.

За словами прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні Давіда Стуліка, сьогодні настав час креативної молоді, і українська молодь є конкурентоспроможною, бо отримує належний рівень профільної та вищої освіти в Україні.

ДП «Електричні системи» брало участь в Днях кар’єри як потенційний роботодавець.

- Наше підприємство європейського типу, ми маємо потужні іноземні інвестиції, разом з тим ми є українським державним підприємством, - говорить фахівець відділу по роботі з персоналом Дмитро Клепко. – Це означає, що ми відкриваємо для української молоді плацдарм перспектив і можливостей у себе вдома. Робота на нашому підприємстві може стати перспективою кар’єрного росту. Маючи практичний досвід роботи на виробництві, молодь може визначити самостійно шляхи свого професійного зростання.

Як повідомив начальник Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Володимир Мережко, Вінницька область на сьогодні - найпривабливіший інвестиційний регіон в Україні. Тут діють чотири потужних проекти з інвестиціями, які мають відкриті вакансії для жителів області.

ДП «Електричні системи» підприємство, що має конкурентні переваги для майбутнього. Приєднуйтесь!

Презентація підприємства відбувається кожного робочого дня об 11:00 за адресою: м.Вінниця, вул.Стрілецька, 57б, тел. (097) 585-24-94.

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"