fbpx
Пн - Чт: 8:00-17:00
Пт: 8:00-15:45
графік роботи
21007, м. Вінниця,
вул. Стрілецька, 57Б

Новини

ДП "Електричні системи" стали офіційним постачальником для Mercedes

Нове державне підприємство "Електричні системи", що входить до складу ДК "Укроборонпром", стало офіційним постачальником комплектуючих для продукції Mercedes.

Про це зазначено у висновках роботи аудиторів Daimler, що працювали на підприємстві.

"В нас працювала група аудиторів Daimler. Після ретельної перевірки вони дали позитивний висновок щодо нашого заводу. Нас офіційно визнали постачальником Mercedes", – повідомив очільник ДП "Електричні системи" Олександр Тіщенко.

Він також додав, що це стало можливо завдяки партнерству з американською компанією Delphi, яка вже має успішний досвід співпраці з "Укроборонпромом". Вже багато років поспіль ДП "ВО "Карпати", що в складі Концерну, успішно виготовляє на її замовлення електрокабельну продукцію для автомобілів. Підприємство атестоване за міжнародною системою якості ISO 9001:2000, а за неухильне дотримання цілей у сфері якості його було сертифіковано й за міжнародною системою якості ISO TS 16949.

Нагадаємо, що в липні цього року "Укроборонпром" заснував на Вінниччині нове підприємство – ДП "Електричні системи" – це 10 мільйонів євро інвестицій, майже 2 тисячі нових робочих місць та ринкові умови оплати праці. Американська компанія Delphi Corporation стала партнером цього виробничого проекту та вже розмістила перше замовлення. Нині підприємство активно навчає персонал та готується до офіційного старту своєї роботи, при цьому вже в 2017 році "Електричні системи" перерахують 6 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів. 

dpescomua.png
Нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.
© 2022 SE "Electric Systems"